KuponperestV2
27 Eylül Çarşamba · 20:45
SSC Napoli
4-1Maç sonucu · İY 2-0
Udinese Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,80

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%73
1.5 üst
%88
2.5 üst
%73
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.43.73.11.70.70.2
14.88.16.63.61.50.5
25.28.67.03.81.60.5
33.76.15.02.71.10.4
42.03.32.71.50.60.2
50.91.41.20.60.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 79%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%61
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Udinese Calcio 1533.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1533).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, SSC Napoli 1761.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Udinese Calcio 1533.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1533, SSC Napoli 1761.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,14, Udinese Calcio 1,64).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,14, Udinese Calcio 1,64).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,14, Udinese Calcio 1,64).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,14, Udinese Calcio 1,64).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%33
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,14, Udinese Calcio 1,64).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,14, Udinese Calcio 1,64).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,14, Udinese Calcio 1,64).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,14, Udinese Calcio 1,64).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven51/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,78 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, Udinese Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %27'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven72/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,14.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven59/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,14.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven66/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,14.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven59/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 1,64.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,12 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,12 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Udinese Calcio · Kuponperest