17 Mart Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
SNA%56Beraberlik%20UCA%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%62
Güven58/100Orta riskModel uyumu 77%
Neden?
- SSC Napoli için beklenen gol: 2,18.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,18
Beklenen gol (dep.)
1,40
Toplam beklenen gol
3,59
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Udinese Calcio 1589.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1589).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, SSC Napoli 1791.
- Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,18, Udinese Calcio 1,40).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,18, Udinese Calcio 1,40).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Orta risk
- SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).