KuponperestV2
27 Ağustos Pazar · 20:45
SSC Napoli
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Sassuolo Calcio

Kuponperest analizi

SNA%67Beraberlik%17SCA%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%67
Güven58/100Orta riskModel uyumu 66%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Sassuolo Calcio 1564.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

2,47

Beklenen gol (dep.)

0,98

Toplam beklenen gol

3,44

En olası skor

2-0

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Sassuolo Calcio 1564.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1564).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1564, SSC Napoli 1761.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,47, Sassuolo Calcio 0,98).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,47, Sassuolo Calcio 0,98).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven61/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
SSC Napoli — Sassuolo Calcio · Kuponperest