KuponperestV2
7 Ekim Pazar · 18:00
SSC Napoli
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Sassuolo Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,67

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%76
2.5 üst
%51
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
06.67.14.11.50.40.1
110126.62.50.70.2
28.59.55.32.00.60.1
34.65.12.91.10.30.1
41.82.11.20.40.10.0
50.60.70.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 86%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%86
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Sassuolo Calcio 1622.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1622).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, SSC Napoli 1791.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Sassuolo Calcio 1622.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, SSC Napoli 1791.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Sassuolo Calcio 1,12).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Sassuolo Calcio 1,12).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Sassuolo Calcio 1,12).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Sassuolo Calcio 1,12).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Sassuolo Calcio 1,12).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Sassuolo Calcio 1,12).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Sassuolo Calcio 1,12).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Sassuolo Calcio 1,12).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven56/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, Sassuolo Calcio %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven69/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven58/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,12.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Sassuolo Calcio · Kuponperest