KuponperestV2
24 Kasım Pazar · 18:00
SSC Napoli
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Roma

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,74

En olası skor

1-2

%8

Ev sahibi kazanır
%37
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%88
2.5 üst
%71
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.54.64.52.91.40.6
14.28.48.15.32.61.0
23.87.47.24.72.30.9
32.34.44.32.81.40.5
41.02.01.91.20.60.2
50.40.70.70.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 44%
Dixon-Coles%58
Monte Carlo%60
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Roma 1839.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1839).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, SSC Napoli 1761.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Roma 1839.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, SSC Napoli 1761.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,78, Roma 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,78, Roma 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,78, Roma 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,78, Roma 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,78, Roma 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,78, Roma 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,78, Roma 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,78, Roma 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven51/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, Roma %53'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven71/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven61/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven70/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven50/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Roma için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,64 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Roma · Kuponperest