KuponperestV2
31 Ağustos Cumartesi · 21:45
SSC Napoli
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Parma Calcio 1913

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,92

En olası skor

2-0

%11

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%80
2.5 üst
%58
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.45.02.40.80.20.0
110104.81.50.40.1
2109.94.71.50.40.1
36.96.63.11.00.20.0
43.43.31.50.50.10.0
51.41.30.60.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%82
Elo gücü%85
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Parma Calcio 1913 1543.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1543).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, SSC Napoli 1761.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Parma Calcio 1913 1543.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1543, SSC Napoli 1761.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,98, Parma Calcio 1913 0,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,98, Parma Calcio 1913 0,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,98, Parma Calcio 1913 0,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,98, Parma Calcio 1913 0,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,98, Parma Calcio 1913 0,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,98, Parma Calcio 1913 0,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,98, Parma Calcio 1913 0,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,98, Parma Calcio 1913 0,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, Parma Calcio 1913 %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven74/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,98.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven61/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,98.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven68/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,98.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven64/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven75/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Parma Calcio 1913 · Kuponperest