KuponperestV2
29 Eylül Pazar · 21:45
SSC Napoli
2-0Maç sonucu · İY 2-0
Monza

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

4,33

En olası skor

3-1

%8

Ev sahibi kazanır
%72
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%94
2.5 üst
%83
3.5 üst
%64

Skor olasılık matrisi

012345
01.51.71.00.40.10.0
14.25.33.21.30.40.1
26.57.94.92.00.60.1
36.68.14.92.00.60.2
45.06.13.81.50.50.1
53.13.72.30.90.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%59
Ensemble sonucu%59

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%72
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Monza 1431.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1431).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, SSC Napoli 1761.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Monza 1431.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, SSC Napoli 1761.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %86'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 3,05, Monza 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 3,05, Monza 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 3,05, Monza 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%59
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 3,05, Monza 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%43
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 3,05, Monza 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 3,05, Monza 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 3,05, Monza 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 3,05, Monza 1,22).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven66/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, Monza %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven68/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 3,05.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%74
Güven53/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 3,05.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%59
Güven65/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 3,05.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven60/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven75/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,22.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%86
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,88 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,27.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Monza · Kuponperest