KuponperestV2
8 Aralık Pazar · 22:45
SSC Napoli
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Lazio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,11

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%25
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%54
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%82
2.5 üst
%59
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.88.58.04.92.30.8
15.5119.76.02.81.0
23.46.45.93.61.70.6
31.42.62.41.50.70.3
40.40.80.70.40.20.1
50.10.20.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 76%
Dixon-Coles%55
Monte Carlo%55
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Lazio 1760.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1760).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, SSC Napoli 1761.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Lazio 1760.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, SSC Napoli 1761.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,22, Lazio 1,85).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,22, Lazio 1,85).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,22, Lazio 1,85).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,22, Lazio 1,85).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,22, Lazio 1,85).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,22, Lazio 1,85).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,22, Lazio 1,85).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,22, Lazio 1,85).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, Lazio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven58/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,22.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Lazio için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven55/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • Lazio için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.