19 Mayıs Pazar · 20:30
Kuponperest analizi
SNA%37Beraberlik%23INT%40
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%82
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 72%
Neden?
- Inter için beklenen gol: 1,57.
- Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
- SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,23
Beklenen gol (dep.)
1,57
Toplam beklenen gol
2,80
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Inter 1620.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1620).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Inter 1620, SSC Napoli 1791.
- Inter deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Inter 1,57).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Inter 1,57).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Inter son 30 maçta maç başına 2,17 gol attı, 0,95 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Inter son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).