Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 7 msBeklenen toplam gol
2,65
En olası skor
1-0
%13
- Ev sahibi kazanır
- %61
- Beraberlik
- %21
- Deplasman kazanır
- %18
- Karşılıklı gol
- %46
- 1.5 üst
- %72
- 2.5 üst
- %50
- 3.5 üst
- %27
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.2 | 5.6 | 2.3 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 13 | 11 | 4.2 | 1.1 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 12 | 9.7 | 3.9 | 1.0 | 0.2 | 0.0 |
| 3 | 7.4 | 6.0 | 2.4 | 0.6 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 3.4 | 2.7 | 1.1 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 1.3 | 1.0 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 90%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Genoa CFC 1542.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1542).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, SSC Napoli 1791.
- Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Genoa CFC 1542.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, SSC Napoli 1791.
- Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,85, Genoa CFC 0,81).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,85, Genoa CFC 0,81).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,85, Genoa CFC 0,81).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,85, Genoa CFC 0,81).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,85, Genoa CFC 0,81).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,85, Genoa CFC 0,81).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,85, Genoa CFC 0,81).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,85, Genoa CFC 0,81).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- SSC Napoli kalesini maçların %40'inde, Genoa CFC %10'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,81 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- SSC Napoli için beklenen gol: 1,85.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- SSC Napoli için beklenen gol: 1,85.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- SSC Napoli için beklenen gol: 1,85.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Genoa CFC için beklenen gol: 0,81.
- Deplasmanda maç başına 1,17 gol üretiyor.
- SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Genoa CFC için beklenen gol: 0,81.
- Deplasmanda maç başına 1,17 gol üretiyor.
- SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Genoa CFC için beklenen gol: 0,81.
- Deplasmanda maç başına 1,17 gol üretiyor.
- SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,65.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.