KuponperestV2
1 Kasım Cumartesi · 18:00
SSC Napoli
18:00Matchday 10
Como 1907

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,03

En olası skor

0-1

%11

Ev sahibi kazanır
%23
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%54
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%80
2.5 üst
%58
3.5 üst
%35

Skor olasılık matrisi

012345
04.98.98.45.32.50.9
15.4119.86.12.91.1
23.26.15.73.61.70.6
31.32.42.21.40.70.2
40.40.70.60.40.20.1
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 86%
Dixon-Coles%56
Monte Carlo%55
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Como 1907 1807.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1807).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, SSC Napoli 1761.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Como 1907 1807.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, SSC Napoli 1761.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,16, Como 1907 1,88).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,16, Como 1907 1,88).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,16, Como 1907 1,88).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,16, Como 1907 1,88).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,16, Como 1907 1,88).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,16, Como 1907 1,88).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,16, Como 1907 1,88).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,16, Como 1907 1,88).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,12 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %37'inde, Como 1907 %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven47/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven38/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven66/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,16.
  • İç sahada maç başına 1,79 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven59/100Orta risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 2,06 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,14 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven48/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven39/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,04.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Como 1907 · Kuponperest