KuponperestV2
4 Ekim Cuma · 19:30
SSC Napoli
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Como 1907

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

3,30

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%51
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%84
2.5 üst
%65
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
04.07.57.44.82.30.9
14.99.99.66.23.01.2
23.36.46.24.02.00.8
31.42.82.71.70.90.3
40.50.90.90.60.30.1
50.10.20.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 95%
Dixon-Coles%58
Monte Carlo%58
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Como 1907 1807.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1807).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, SSC Napoli 1761.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Como 1907 1807.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, SSC Napoli 1761.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,30, Como 1907 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,30, Como 1907 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,30, Como 1907 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,30, Como 1907 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,30, Como 1907 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,30, Como 1907 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,30, Como 1907 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,30, Como 1907 1,95).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, Como 1907 %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven61/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,30.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,75 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,30.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,75 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,30.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 0,75 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven70/100Düşük risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven61/100Orta risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 2,19 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,82 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Como 1907 · Kuponperest