KuponperestV2
25 Kasım Pazar · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,32

En olası skor

2-0

%18

Ev sahibi kazanır
%71
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%9
Karşılıklı gol
%34
1.5 üst
%69
2.5 üst
%41
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
09.54.81.30.20.00.0
1179.12.30.40.10.0
2168.32.10.40.00.0
39.95.11.30.20.00.0
44.52.30.60.10.00.0
51.70.90.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 76%
Dixon-Coles%91
Monte Carlo%91
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%90

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%67
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Chievo Verona 1620.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1620).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, SSC Napoli 1791.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Chievo Verona 1620.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, SSC Napoli 1791.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,84, Chievo Verona 0,52).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,84, Chievo Verona 0,52).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,84, Chievo Verona 0,52).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,84, Chievo Verona 0,52).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,84, Chievo Verona 0,52).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,84, Chievo Verona 0,52).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,84, Chievo Verona 0,52).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,84, Chievo Verona 0,52).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %40'inde, Chievo Verona %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %66'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,52 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven69/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven62/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,84.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,52.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,52.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven74/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 0,52.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Chievo Verona · Kuponperest