5 Mayıs Pazar · 20:30
Kuponperest analizi
SNA%54Beraberlik%21CCA%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%76
Güven67/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Cagliari Calcio 1602.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,62
Beklenen gol (dep.)
0,97
Toplam beklenen gol
2,59
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Cagliari Calcio 1602.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1602).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, SSC Napoli 1791.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Cagliari Calcio 0,97).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,62, Cagliari Calcio 0,97).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,59 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).