23 Mayıs Cuma · 21:45
Kuponperest analizi
NAP%61Beraberlik%18CAG%21
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%65
Güven56/100Orta riskModel uyumu 63%
Neden?
- SSC Napoli için beklenen gol: 2,33.
- İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
- Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,33
Beklenen gol (dep.)
1,23
Toplam beklenen gol
3,56
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Cagliari Calcio 1549.
- SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1549).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, SSC Napoli 1761.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,33, Cagliari Calcio 1,23).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,33, Cagliari Calcio 1,23).
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,62 gol yedi.
- SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Orta risk
- SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,56 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).