KuponperestV2
22 Nisan Pazartesi · 19:00
SSC Napoli
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Atalanta

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,21

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%52
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%81
2.5 üst
%61
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.58.27.84.92.30.9
15.3109.76.12.91.1
23.46.36.03.81.80.7
31.42.62.51.50.70.3
40.40.80.80.50.20.1
50.10.20.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 80%
Dixon-Coles%56
Monte Carlo%55
Geçmiş frekans%63
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Atalanta 1620.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1791 — 1620).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, SSC Napoli 1791.
  • Atalanta deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Atalanta 1620.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,67 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta 1620, SSC Napoli 1791.
  • Atalanta deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven67/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Atalanta 1,89).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Atalanta 1,89).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Atalanta 1,89).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Atalanta 1,89).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Atalanta 1,89).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Atalanta 1,89).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Atalanta 1,89).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 1,23, Atalanta 1,89).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Atalanta son 30 maçta maç başına 2,38 gol attı, 1,13 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, Atalanta %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven58/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Atalanta deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Atalanta deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven69/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,23.
  • İç sahada maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Atalanta deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven65/100Düşük risk
  • Atalanta için beklenen gol: 1,89.
  • Deplasmanda maç başına 2,36 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Atalanta için beklenen gol: 1,89.
  • Deplasmanda maç başına 2,36 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Atalanta için beklenen gol: 1,89.
  • Deplasmanda maç başına 2,36 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — Atalanta · Kuponperest