KuponperestV2
7 Mayıs Pazar · 18:00
SSC Napoli
1-0Maç sonucu · İY 0-0
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,79

En olası skor

3-1

%9

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%88
2.5 üst
%73
3.5 üst
%54

Skor olasılık matrisi

012345
02.33.12.41.20.40.1
15.17.75.62.71.00.3
26.08.96.53.21.20.3
34.77.05.12.50.90.3
42.84.13.01.50.50.2
51.31.91.40.70.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 64%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, ACF Fiorentina 1613.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1761 — 1613).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1613, SSC Napoli 1761.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, ACF Fiorentina 1613.
  • SSC Napoli iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1613, SSC Napoli 1761.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,35, ACF Fiorentina 1,47).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,35, ACF Fiorentina 1,47).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,35, ACF Fiorentina 1,47).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,35, ACF Fiorentina 1,47).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%34
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,35, ACF Fiorentina 1,47).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,35, ACF Fiorentina 1,47).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,35, ACF Fiorentina 1,47).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor (SSC Napoli 2,35, ACF Fiorentina 1,47).
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,66 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • SSC Napoli son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven61/100Orta risk
  • SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,82 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • SSC Napoli kalesini maçların %33'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven70/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven56/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven67/100Orta risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • SSC Napoli iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,82.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SSC Napoli — ACF Fiorentina · Kuponperest