Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 50 msBeklenen toplam gol
2,98
En olası skor
1-2
%11
- Ev sahibi kazanır
- %15
- Beraberlik
- %22
- Deplasman kazanır
- %63
- Karşılıklı gol
- %55
- 1.5 üst
- %80
- 2.5 üst
- %59
- 3.5 üst
- %36
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.1 | 10 | 11 | 7.2 | 3.7 | 1.5 |
| 1 | 4.7 | 9.7 | 9.9 | 6.8 | 3.5 | 1.4 |
| 2 | 2.2 | 4.6 | 4.7 | 3.2 | 1.6 | 0.7 |
| 3 | 0.7 | 1.4 | 1.5 | 1.0 | 0.5 | 0.2 |
| 4 | 0.2 | 0.3 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst
Uyum 65%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Porto 1717.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1717).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, Sporting Clube de Portugal 1639.
- Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Porto 1717.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Porto 1717, Sporting Clube de Portugal 1639.
- Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,94, Porto 2,05).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,94, Porto 2,05).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,94, Porto 2,05).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,94, Porto 2,05).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,94, Porto 2,05).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,94, Porto 2,05).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,94, Porto 2,05).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 0,94, Porto 2,05).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,99 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Sporting Clube de Portugal kalesini maçların %30'inde, Porto %60'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,94 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 0,94.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 0,94.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 0,94.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Porto için beklenen gol: 2,05.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Porto için beklenen gol: 2,05.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Porto için beklenen gol: 2,05.
- Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,99.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,67 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,99.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.