KuponperestV2
3 Mart Pazartesi · 23:15

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

3,44

En olası skor

2-0

%11

Ev sahibi kazanır
%78
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%9
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%85
2.5 üst
%67
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.32.40.90.20.00.0
18.76.62.50.60.10.0
2128.73.30.80.20.0
3107.82.90.70.10.0
46.95.22.00.50.10.0
53.72.81.00.30.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 90%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%79
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%75
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, GD Estoril Praia 1410.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1410).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%8
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: GD Estoril Praia 1410, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • GD Estoril Praia deplasmanda oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%92
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, GD Estoril Praia 1410.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: GD Estoril Praia 1410, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • GD Estoril Praia deplasmanda oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,67, GD Estoril Praia 0,75).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,67, GD Estoril Praia 0,75).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,67, GD Estoril Praia 0,75).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,67, GD Estoril Praia 0,75).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,67, GD Estoril Praia 0,75).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,67, GD Estoril Praia 0,75).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,67, GD Estoril Praia 0,75).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 2,67, GD Estoril Praia 0,75).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • GD Estoril Praia son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal kalesini maçların %30'inde, GD Estoril Praia %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,75 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 2,67.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • GD Estoril Praia deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%75
Güven67/100Orta risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 2,67.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • GD Estoril Praia deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%50
Güven59/100Orta risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 2,67.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • GD Estoril Praia deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%53
Güven58/100Orta risk
  • GD Estoril Praia için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • GD Estoril Praia için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven74/100Yüksek risk
  • GD Estoril Praia için beklenen gol: 0,75.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%57
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,51 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,92 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,92 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.