KuponperestV2
30 Kasım Cumartesi · 23:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,43

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%45
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%69
2.5 üst
%45
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.2118.03.71.30.4
19.0138.84.11.40.4
25.07.04.92.30.80.2
31.82.61.80.80.30.1
40.50.70.50.20.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 61%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%90
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, CD Santa Clara 1620.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1620).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • CD Santa Clara deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, CD Santa Clara 1620.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven49/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CD Santa Clara 1620, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • CD Santa Clara deplasmanda oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,11, CD Santa Clara 1,40).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,11, CD Santa Clara 1,40).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,11, CD Santa Clara 1,40).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,11, CD Santa Clara 1,40).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,11, CD Santa Clara 1,40).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,11, CD Santa Clara 1,40).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,11, CD Santa Clara 1,40).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,11, CD Santa Clara 1,40).
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • CD Santa Clara son 10 maçta maç başına 1,41 gol attı, 0,66 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • CD Santa Clara son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal kalesini maçların %30'inde, CD Santa Clara %60'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven36/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven28/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven65/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,11.
  • İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
  • CD Santa Clara deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven52/100Orta risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 1,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 1,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven65/100Yüksek risk
  • CD Santa Clara için beklenen gol: 1,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven48/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sporting Clube de Portugal — CD Santa Clara · Kuponperest