15 Şubat Cumartesi · 23:30
Kuponperest analizi
SPO%43Beraberlik%24FCA%33
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%80
Güven44/100Orta riskModel uyumu 35%
Neden?
- Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,45.
- İç sahada maç başına 2,20 gol üretiyor.
- Arouca deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,45
Beklenen gol (dep.)
1,17
Toplam beklenen gol
2,62
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Arouca 1598.
- Sporting Clube de Portugal iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,20 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1639 — 1598).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Arouca 1598, Sporting Clube de Portugal 1639.
- Arouca deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,45, Arouca 1,17).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Portugal 1,45, Arouca 1,17).
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
- Sporting Clube de Portugal son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Arouca son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).