15 Eylül Pazar · 22:30
Kuponperest analizi
SCB%45Beraberlik%29GUI%26
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%82
Güven62/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,30, Vitória 0,89).
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,30
Beklenen gol (dep.)
0,89
Toplam beklenen gol
2,19
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Vitória 1504.
- Sporting Clube de Braga iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1535 — 1504).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Vitória 1504, Sporting Clube de Braga 1535.
- Vitória deplasmanda oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,30, Vitória 0,89).
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,30, Vitória 0,89).
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Vitória son 10 maçta maç başına 0,94 gol attı, 1,10 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Sporting Clube de Braga son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Vitória son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).