KuponperestV2
10 Kasım Pazar · 21:45

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,00

En olası skor

0-2

%10

Ev sahibi kazanır
%23
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%56
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%78
2.5 üst
%57
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.49.99.35.72.71.0
15.7119.96.12.81.1
23.15.75.33.31.50.6
31.12.01.91.20.50.2
40.30.50.50.30.10.1
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 57%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%83
Geçmiş frekans%100
Ensemble sonucu%87

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • Sporting Clube de Braga iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1535 — 1639).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%52
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Sporting Clube de Braga 1535.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • Sporting Clube de Braga iç sahada oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Sporting Clube de Braga 1535.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,07, Sporting Clube de Portugal 1,86).
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,07, Sporting Clube de Portugal 1,86).
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,07, Sporting Clube de Portugal 1,86).
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,07, Sporting Clube de Portugal 1,86).
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,07, Sporting Clube de Portugal 1,86).
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,07, Sporting Clube de Portugal 1,86).
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,07, Sporting Clube de Portugal 1,86).
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Sporting Clube de Braga 1,07, Sporting Clube de Portugal 1,86).
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Sporting Clube de Braga son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga kalesini maçların %40'inde, Sporting Clube de Portugal %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven48/100Orta risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven59/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven64/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven53/100Orta risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven38/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Braga iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven47/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven38/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sporting Clube de Braga — Sporting Clube de Portugal · Kuponperest