Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 8 msBeklenen toplam gol
2,62
En olası skor
1-0
%13
- Ev sahibi kazanır
- %59
- Beraberlik
- %22
- Deplasman kazanır
- %19
- Karşılıklı gol
- %48
- 1.5 üst
- %73
- 2.5 üst
- %47
- 3.5 üst
- %26
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.4 | 6.4 | 2.9 | 0.8 | 0.2 | 0.0 |
| 1 | 13 | 11 | 4.9 | 1.4 | 0.3 | 0.1 |
| 2 | 11 | 9.7 | 4.3 | 1.3 | 0.3 | 0.0 |
| 3 | 6.3 | 5.6 | 2.5 | 0.7 | 0.2 | 0.0 |
| 4 | 2.7 | 2.4 | 1.1 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.9 | 0.8 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 95%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, Sporting Clube de Braga 1535.
- Sport Lisboa e Benfica iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1535).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Sport Lisboa e Benfica 1675.
- Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, Sporting Clube de Braga 1535.
- Sport Lisboa e Benfica iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Braga 1535, Sport Lisboa e Benfica 1675.
- Sporting Clube de Braga deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,73, Sporting Clube de Braga 0,88).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,73, Sporting Clube de Braga 0,88).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,73, Sporting Clube de Braga 0,88).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,73, Sporting Clube de Braga 0,88).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,73, Sporting Clube de Braga 0,88).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,73, Sporting Clube de Braga 0,88).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,73, Sporting Clube de Braga 0,88).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 1,73, Sporting Clube de Braga 0,88).
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,17 gol yedi.
- Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Sport Lisboa e Benfica son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Sporting Clube de Braga son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Sport Lisboa e Benfica kalesini maçların %50'inde, Sporting Clube de Braga %40'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,88 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 1,73.
- İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 1,73.
- İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 1,73.
- İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
- Sporting Clube de Braga deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 0,88.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Sport Lisboa e Benfica iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 0,88.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Sport Lisboa e Benfica iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Sporting Clube de Braga için beklenen gol: 0,88.
- Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
- Sport Lisboa e Benfica iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,61.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,61.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.