KuponperestV2
27 Ekim Pazar · 21:00
Sport Lisboa e Benfica
5-0Maç sonucu · İY 3-0
Rio Ave

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,41

En olası skor

3-0

%13

Ev sahibi kazanır
%83
Beraberlik
%12
Deplasman kazanır
%5
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%84
2.5 üst
%68
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.42.20.70.20.00.0
19.26.12.00.40.10.0
2138.32.70.60.10.0
3117.62.50.50.10.0
47.85.21.70.40.10.0
54.32.80.90.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 94%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%78
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%78
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, Rio Ave 1446.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1446).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rio Ave 1446, Sport Lisboa e Benfica 1675.
  • Rio Ave deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, Rio Ave 1446.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %83'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%22
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rio Ave 1446, Sport Lisboa e Benfica 1675.
  • Rio Ave deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 2,73, Rio Ave 0,66).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 2,73, Rio Ave 0,66).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 2,73, Rio Ave 0,66).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 2,73, Rio Ave 0,66).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 2,73, Rio Ave 0,66).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 2,73, Rio Ave 0,66).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 2,73, Rio Ave 0,66).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 2,73, Rio Ave 0,66).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Rio Ave son 10 maçta maç başına 0,76 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Rio Ave son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica kalesini maçların %50'inde, Rio Ave %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,66 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven62/100Orta risk
  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 2,73.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Rio Ave deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%76
Güven62/100Orta risk
  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 2,73.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Rio Ave deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 2,73.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Rio Ave deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Rio Ave için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven54/100Yüksek risk
  • Rio Ave için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven67/100Yüksek risk
  • Rio Ave için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%58
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,90 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.