KuponperestV2
10 Kasım Pazar · 23:45
Sport Lisboa e Benfica
4-1Maç sonucu · İY 1-1
Porto

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,57

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%51
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%74
2.5 üst
%48
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
07.9129.65.02.00.6
17.7129.44.91.90.6
23.85.94.62.40.90.3
31.21.91.50.80.30.1
40.30.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 43%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%100
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, Porto 1717.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1675 — 1717).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Porto 1717, Sport Lisboa e Benfica 1675.
  • Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sport Lisboa e Benfica 1675, Porto 1717.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada oynadığı 5 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Porto 1717, Sport Lisboa e Benfica 1675.
  • Porto deplasmanda oynadığı 5 maçın %100'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 0,98, Porto 1,56).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 0,98, Porto 1,56).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 0,98, Porto 1,56).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 0,98, Porto 1,56).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 0,98, Porto 1,56).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 0,98, Porto 1,56).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 0,98, Porto 1,56).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Sport Lisboa e Benfica 0,98, Porto 1,56).
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Porto son 10 maçta maç başına 2,46 gol attı, 0,41 gol yedi.
  • Sport Lisboa e Benfica son maçlarının %20'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Porto son 10 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica kalesini maçların %50'inde, Porto %60'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven39/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven35/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven71/100Yüksek risk
  • Sport Lisboa e Benfica için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Porto deplasmanda maç başına 0,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven55/100Orta risk
  • Porto için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven31/100Yüksek risk
  • Porto için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Porto için beklenen gol: 1,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Sport Lisboa e Benfica iç sahada maç başına 0,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sport Lisboa e Benfica — Porto · Kuponperest