KuponperestV2
2 Nisan Pazar · 15:00
Spezia Calcio
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Salernitana 1919

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,78

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%41
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%77
2.5 üst
%52
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.37.95.22.20.70.2
19.1127.73.31.10.3
26.98.95.72.50.80.2
33.44.42.91.20.40.1
41.31.61.10.50.10.0
50.40.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%66
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Salernitana 1919 1620.
  • Spezia Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven41/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Spezia Calcio 1620.
  • Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Salernitana 1919 1620.
  • Spezia Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Salernitana 1919 1620, Spezia Calcio 1620.
  • Salernitana 1919 deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%67
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 1,49, Salernitana 1919 1,29).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 1,49, Salernitana 1919 1,29).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 1,49, Salernitana 1919 1,29).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 1,49, Salernitana 1919 1,29).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 1,49, Salernitana 1919 1,29).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 1,49, Salernitana 1919 1,29).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 1,49, Salernitana 1919 1,29).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 1,49, Salernitana 1919 1,29).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Salernitana 1919 son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 2,27 gol yedi.
  • Spezia Calcio son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Spezia Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Salernitana 1919 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,78 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio kalesini maçların %17'inde, Salernitana 1919 %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven49/100Orta risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Salernitana 1919 deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven63/100Orta risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Salernitana 1919 için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,78.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Spezia Calcio — Salernitana 1919 · Kuponperest