KuponperestV2
14 Nisan Cuma · 20:45
Spezia Calcio
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Lazio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 55 ms

Beklenen toplam gol

3,09

En olası skor

0-2

%14

Ev sahibi kazanır
%9
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%75
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%84
2.5 üst
%61
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
05.21214116.33.0
13.27.78.96.94.01.9
21.02.42.82.21.30.6
30.20.50.60.50.30.1
40.00.10.10.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 84%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%12
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Lazio 1760.
  • Spezia Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %9'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1760).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%68
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Spezia Calcio 1620.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %75'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Lazio 1760.
  • Spezia Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,73 gol attı.
  • Simülasyonların %9'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Spezia Calcio 1620.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %75'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 0,64, Lazio 2,33).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 0,64, Lazio 2,33).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 0,64, Lazio 2,33).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 0,64, Lazio 2,33).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven79/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 0,64, Lazio 2,33).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 0,64, Lazio 2,33).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Spezia Calcio son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 0,64, Lazio 2,33).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Spezia Calcio son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Spezia Calcio 0,64, Lazio 2,33).
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Spezia Calcio son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven64/100Orta risk
  • Spezia Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven64/100Orta risk
  • Spezia Calcio kalesini maçların %17'inde, Lazio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,64 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%50
Güven63/100Orta risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 0,64.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 0,64.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven81/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 0,64.
  • İç sahada maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven75/100Düşük risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,33.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven69/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,33.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven68/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,33.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%12
Güven69/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Spezia Calcio — Lazio · Kuponperest