KuponperestV2
26 Aralık Çarşamba · 18:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

4,19

En olası skor

1-2

%8

Ev sahibi kazanır
%11
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%76
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%91
2.5 üst
%78
3.5 üst
%60

Skor olasılık matrisi

012345
01.44.06.26.44.93.0
11.65.17.88.06.23.8
21.03.24.95.03.92.4
30.41.32.12.11.61.0
40.10.40.60.70.50.3
50.00.10.20.20.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 2.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%58
Ensemble sonucu%59

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Udinese Calcio 1589.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1589).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%64
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %76'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Udinese Calcio 1589.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %76'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%43
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven58/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara kalesini maçların %7'inde, Udinese Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven60/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven51/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Udinese Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven60/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 3,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%71
Güven42/100Yüksek risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 3,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%59
Güven63/100Orta risk
  • Udinese Calcio için beklenen gol: 3,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SPAL 2013 Ferrara — Udinese Calcio · Kuponperest