KuponperestV2
26 Aralık Çarşamba · 18:00

Kuponperest analizi

S20%18Beraberlik%19UCA%64

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 2.5 üst%59
Güven63/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Udinese Calcio için beklenen gol: 3,07.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,26

Beklenen gol (dep.)

3,07

Toplam beklenen gol

4,33

En olası skor

1-3

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Udinese Calcio 1589.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1589).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%64
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Udinese Calcio 1589, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Udinese Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %76'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,26, Udinese Calcio 3,07).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Udinese Calcio son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven58/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Udinese Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
SPAL 2013 Ferrara — Udinese Calcio · Kuponperest