KuponperestV2
20 Mayıs Pazar · 18:00
SPAL 2013 Ferrara
3-1Maç sonucu · İY 1-0
Sampdoria

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,32

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%14
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%67
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.57.89.17.14.11.9
13.58.59.77.54.42.0
21.94.45.24.02.31.1
30.71.61.81.40.80.4
40.20.40.50.40.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 35%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%86
Elo gücü%60
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Sampdoria 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven31/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Sampdoria 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven48/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Sampdoria 2,32).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Sampdoria 2,32).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Sampdoria 2,32).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Sampdoria 2,32).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Sampdoria 2,32).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Sampdoria 2,32).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Sampdoria 2,32).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Sampdoria 2,32).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,42 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven53/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara kalesini maçların %7'inde, Sampdoria %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven54/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven51/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven67/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven61/100Orta risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven35/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%48
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,49 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven42/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SPAL 2013 Ferrara — Sampdoria · Kuponperest