KuponperestV2
16 Aralık Pazar · 12:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,12

En olası skor

1-1

%16

Ev sahibi kazanır
%35
Beraberlik
%32
Deplasman kazanır
%33
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%64
2.5 üst
%34
3.5 üst
%15

Skor olasılık matrisi

012345
011127.12.70.80.2
112147.62.90.80.2
26.37.14.01.50.40.1
32.22.51.40.50.20.0
40.60.70.40.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 86%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%65
Elo gücü%60
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Chievo Verona 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%37
Güven42/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Chievo Verona 1620.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%63
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %68'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Chievo Verona 1,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Chievo Verona 1,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Chievo Verona 1,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Chievo Verona 1,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Chievo Verona 1,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Chievo Verona 1,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Chievo Verona 1,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 1,06, Chievo Verona 1,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara kalesini maçların %7'inde, Chievo Verona %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven60/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 1,06.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Chievo Verona deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven47/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Chievo Verona için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 0,47 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SPAL 2013 Ferrara — Chievo Verona · Kuponperest