KuponperestV2
10 Kasım Cumartesi · 18:00
SPAL 2013 Ferrara
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Cagliari Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,08

En olası skor

1-2

%13

Ev sahibi kazanır
%15
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%67
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%82
2.5 üst
%63
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.89.8117.54.01.7
14.29.49.97.03.81.6
22.04.34.63.31.80.7
30.61.31.41.00.50.2
40.10.30.30.20.10.1
50.00.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 31%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%85
Elo gücü%59
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1602).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SPAL 2013 Ferrara 1620, Cagliari Calcio 1602.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, SPAL 2013 Ferrara 1620.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,93, Cagliari Calcio 2,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,93, Cagliari Calcio 2,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,93, Cagliari Calcio 2,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,93, Cagliari Calcio 2,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,93, Cagliari Calcio 2,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,93, Cagliari Calcio 2,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,93, Cagliari Calcio 2,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor (SPAL 2013 Ferrara 0,93, Cagliari Calcio 2,13).
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 2,41 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • SPAL 2013 Ferrara son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven61/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,07 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven61/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara kalesini maçların %7'inde, Cagliari Calcio %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,93 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven64/100Orta risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,93.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,93.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven76/100Yüksek risk
  • SPAL 2013 Ferrara için beklenen gol: 0,93.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven37/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven67/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 2,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • SPAL 2013 Ferrara iç sahada maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,07.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SPAL 2013 Ferrara — Cagliari Calcio · Kuponperest