KuponperestV2
18 Mart Cumartesi · 15:00
Southampton
3-3Maç sonucu · İY 0-1
Tottenham Hotspur

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

2,21

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%13
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%58
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%67
2.5 üst
%39
3.5 üst
%17

Skor olasılık matrisi

012345
01016136.62.60.8
17.1128.94.71.80.6
22.64.03.21.70.60.2
30.61.00.70.40.20.0
40.10.20.10.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 84%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%87
Elo gücü%79
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Tottenham Hotspur 1582.
  • Southampton iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1366 — 1582).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Southampton 1366.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Tottenham Hotspur 1582.
  • Southampton iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Southampton 1366.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven70/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,71, Tottenham Hotspur 1,57).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%70
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,71, Tottenham Hotspur 1,57).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,71, Tottenham Hotspur 1,57).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,71, Tottenham Hotspur 1,57).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven77/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,71, Tottenham Hotspur 1,57).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,71, Tottenham Hotspur 1,57).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,71, Tottenham Hotspur 1,57).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,71, Tottenham Hotspur 1,57).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Southampton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,28 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Southampton kalesini maçların %10'inde, Tottenham Hotspur %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,71 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%51
Güven58/100Orta risk
  • Southampton için beklenen gol: 0,71.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Southampton için beklenen gol: 0,71.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven78/100Yüksek risk
  • Southampton için beklenen gol: 0,71.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven67/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Southampton iç sahada maç başına 2,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Southampton iç sahada maç başına 2,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven74/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Southampton iç sahada maç başına 2,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%13
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%59
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,00 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,28.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Southampton — Tottenham Hotspur · Kuponperest