KuponperestV2
26 Nisan Cumartesi · 15:00
Southampton
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,12

En olası skor

0-1

%17

Ev sahibi kazanır
%19
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%55
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%61
2.5 üst
%36
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
01216115.21.80.5
18.8128.53.91.30.4
23.44.73.21.50.50.1
30.91.20.80.40.10.0
40.20.20.20.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%81
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Fulham 1617.
  • Southampton iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1366 — 1617).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Southampton 1366.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Fulham 1617.
  • Southampton iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven78/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Southampton 1366.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven71/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,76, Fulham 1,38).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%65
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,76, Fulham 1,38).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,76, Fulham 1,38).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,76, Fulham 1,38).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven79/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,76, Fulham 1,38).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,76, Fulham 1,38).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,76, Fulham 1,38).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 0,76, Fulham 1,38).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 2,26 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Southampton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Southampton kalesini maçların %10'inde, Fulham %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,76 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%53
Güven62/100Orta risk
  • Southampton için beklenen gol: 0,76.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven75/100Yüksek risk
  • Southampton için beklenen gol: 0,76.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven80/100Yüksek risk
  • Southampton için beklenen gol: 0,76.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven75/100Düşük risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Southampton iç sahada maç başına 2,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven64/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Southampton iç sahada maç başına 2,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven78/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Southampton iç sahada maç başına 2,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,20 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,20 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Southampton — Fulham · Kuponperest