KuponperestV2
27 Nisan Cumartesi · 15:00
Southampton
3-3Maç sonucu · İY 1-2
Bournemouth

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

4,21

En olası skor

3-1

%9

Ev sahibi kazanır
%72
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%92
2.5 üst
%77
3.5 üst
%60

Skor olasılık matrisi

012345
01.61.81.20.50.20.0
14.35.63.51.50.50.1
26.58.25.22.20.70.2
36.38.05.12.10.70.2
44.65.93.71.60.50.1
52.73.52.20.90.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 100%
Dixon-Coles%56
Monte Carlo%56
Ensemble sonucu%56

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Bournemouth 1671.
  • Southampton iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1366 — 1671).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Southampton 1366.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven44/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Bournemouth 1671.
  • Southampton iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,38 gol attı.
  • Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Southampton 1366.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,94, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,94, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,94, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,94, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%42
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,94, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,94, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,94, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Southampton 2,94, Bournemouth 1,26).
  • Southampton son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Southampton son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven61/100Orta risk
  • Southampton son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven61/100Yüksek risk
  • Southampton kalesini maçların %7'inde, Bournemouth %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven72/100Düşük risk
  • Southampton için beklenen gol: 2,94.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven41/100Yüksek risk
  • Southampton için beklenen gol: 2,94.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%56
Güven63/100Orta risk
  • Southampton için beklenen gol: 2,94.
  • İç sahada maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven58/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Southampton iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Southampton iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven76/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Southampton iç sahada maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Southampton — Bournemouth · Kuponperest