KuponperestV2
18 Ağustos Cumartesi · 20:00
SM Caen
1-1Maç sonucu · İY 0-0
OGC Nice

Kuponperest analizi

SCA%37Beraberlik%32ONI%31

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%66
Güven55/100Orta riskModel uyumu 65%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,04, OGC Nice 0,92).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,04

Beklenen gol (dep.)

0,92

Toplam beklenen gol

1,96

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, OGC Nice 1584.
  • SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %37'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1584).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, SM Caen 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,04, OGC Nice 0,92).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,04, OGC Nice 0,92).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,96 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
SM Caen — OGC Nice · Kuponperest