Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
1,86
En olası skor
1-0
%16
- Ev sahibi kazanır
- %36
- Beraberlik
- %33
- Deplasman kazanır
- %31
- Karşılıklı gol
- %38
- 1.5 üst
- %55
- 2.5 üst
- %28
- 3.5 üst
- %12
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 15 | 13 | 5.9 | 1.8 | 0.4 | 0.1 |
| 1 | 15 | 13 | 6.0 | 1.8 | 0.4 | 0.1 |
| 2 | 7.7 | 6.9 | 3.1 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 3 | 2.6 | 2.3 | 1.1 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 0.7 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 3.5 alt
Uyum 71%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Nantes 1500.
- SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1500).
- Simülasyonların %33'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, SM Caen 1620.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Nantes 1500.
- SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, SM Caen 1620.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %67'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,02, Nantes 0,90).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,02, Nantes 0,90).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,02, Nantes 0,90).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,02, Nantes 0,90).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,02, Nantes 0,90).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,02, Nantes 0,90).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,02, Nantes 0,90).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,02, Nantes 0,90).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,92 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- SM Caen kalesini maçların %23'inde, Nantes %13'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- SM Caen için beklenen gol: 1,02.
- İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
- Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- SM Caen için beklenen gol: 1,02.
- İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
- Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- SM Caen için beklenen gol: 1,02.
- İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
- Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Nantes için beklenen gol: 0,90.
- Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
- SM Caen iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Nantes için beklenen gol: 0,90.
- Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
- SM Caen iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Nantes için beklenen gol: 0,90.
- Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
- SM Caen iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 1,92.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,08 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 1,92.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.