KuponperestV2
24 Kasım Cumartesi · 20:00
SM Caen
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Monaco

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,89

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%55
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%78
2.5 üst
%56
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
05.811106.22.91.1
15.7119.96.12.91.1
22.85.24.93.01.40.5
30.91.71.61.00.50.2
40.20.40.40.20.10.0
50.00.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 75%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%76
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Monaco 1736.
  • SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1736).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, SM Caen 1620.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Monaco 1736.
  • SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, SM Caen 1620.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,98, Monaco 1,86).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,98, Monaco 1,86).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,98, Monaco 1,86).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,98, Monaco 1,86).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,98, Monaco 1,86).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,98, Monaco 1,86).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,98, Monaco 1,86).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,98, Monaco 1,86).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven58/100Orta risk
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven58/100Yüksek risk
  • SM Caen kalesini maçların %23'inde, Monaco %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,67 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • SM Caen iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven56/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • SM Caen iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,86.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • SM Caen iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

SM Caen — Monaco · Kuponperest