11 Ocak Cuma · 19:00
Kuponperest analizi
SCA%19Beraberlik%26LOS%55
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven63/100Orta riskModel uyumu 66%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, SM Caen 1620.
- Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,61
Beklenen gol (dep.)
1,41
Toplam beklenen gol
2,03
En olası skor
0-1
%19
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Lille OSC 1750.
- SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1750).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, SM Caen 1620.
- Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,61, Lille OSC 1,41).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 0,61, Lille OSC 1,41).
- SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
- Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
- SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Yüksek risk
- SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,03 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).