KuponperestV2
20 Ekim Cumartesi · 20:00

Kuponperest analizi

SCA%41Beraberlik%32EGU%27

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%80
Güven60/100Orta riskModel uyumu 88%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,25, EA Guingamp 0,99).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,25

Beklenen gol (dep.)

0,99

Toplam beklenen gol

2,24

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, EA Guingamp 1620.
  • SM Caen iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 0,67 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 0,00 gol atıldı (0-4-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven44/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 0,00 gol atıldı (0-4-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, SM Caen 1620.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 0,00 gol atıldı (0-4-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,25, EA Guingamp 0,99).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor (SM Caen 1,25, EA Guingamp 0,99).
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • SM Caen son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
SM Caen — EA Guingamp · Kuponperest