KuponperestV2
4 Ocak Cumartesi · 18:00
Sheffield Wednesday
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Millwall

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,20

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%84
2.5 üst
%62
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.14.52.81.10.30.1
17.89.85.72.30.70.2
28.29.85.82.30.70.2
35.66.74.01.60.50.1
42.83.42.00.80.20.1
51.21.40.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 93%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%63
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield Wednesday 1480, Millwall 1462.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1480 — 1462).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Millwall 1462, Sheffield Wednesday 1480.
  • Millwall deplasmanda oynadığı 7 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield Wednesday 1480, Millwall 1462.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Millwall 1462, Sheffield Wednesday 1480.
  • Millwall deplasmanda oynadığı 7 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield Wednesday 2,04, Millwall 1,19).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield Wednesday 2,04, Millwall 1,19).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield Wednesday 2,04, Millwall 1,19).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield Wednesday 2,04, Millwall 1,19).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield Wednesday 2,04, Millwall 1,19).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield Wednesday 2,04, Millwall 1,19).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield Wednesday 2,04, Millwall 1,19).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield Wednesday 2,04, Millwall 1,19).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Millwall son 14 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Sheffield Wednesday kalesini maçların %0'inde, Millwall %29'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven65/100Düşük risk
  • Sheffield Wednesday için beklenen gol: 2,04.
  • Millwall deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven55/100Orta risk
  • Sheffield Wednesday için beklenen gol: 2,04.
  • Millwall deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • Sheffield Wednesday için beklenen gol: 2,04.
  • Millwall deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven59/100Orta risk
  • Millwall için beklenen gol: 1,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Sheffield Wednesday iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Millwall için beklenen gol: 1,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Sheffield Wednesday iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven65/100Yüksek risk
  • Millwall için beklenen gol: 1,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Sheffield Wednesday iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven40/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.