8 Temmuz Pazartesi · 18:00
Kuponperest analizi
SUN%51Beraberlik%25WWA%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%75
Güven67/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,74
Beklenen gol (dep.)
1,09
Toplam beklenen gol
2,83
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1467).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Sheffield United 1620.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,74, Wolverhampton Wanderers 1,09).
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,74, Wolverhampton Wanderers 1,09).
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Sheffield United son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Sheffield United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).