KuponperestV2
21 Ocak Pazar · 14:00
Sheffield United
2-2Maç sonucu · İY 1-1
West Ham United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,21

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%39
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%85
2.5 üst
%62
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.56.85.53.01.20.4
16.5118.54.61.80.6
25.18.26.63.51.40.4
32.64.23.41.80.70.2
41.01.61.30.70.30.1
50.30.50.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 69%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%92
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, West Ham United 1577.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1577).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Sheffield United 1620.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, West Ham United 1577.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Sheffield United 1620.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven61/100Orta risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %17'inde, West Ham United %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,54.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,54.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,54.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven63/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — West Ham United · Kuponperest