KuponperestV2
21 Ocak Pazar · 14:00
Sheffield United
2-2Maç sonucu · İY 1-1
West Ham United

Kuponperest analizi

SUN%39Beraberlik%25WHA%37

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%83
Güven63/100Orta riskModel uyumu 69%

Neden?

  • West Ham United için beklenen gol: 1,60.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,54

Beklenen gol (dep.)

1,60

Toplam beklenen gol

3,14

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, West Ham United 1577.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1577).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Sheffield United 1620.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,54, West Ham United 1,60).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven61/100Orta risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Sheffield United — West Ham United · Kuponperest