KuponperestV2
19 Mayıs Pazar · 16:00
Sheffield United
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Tottenham Hotspur

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

2,04

En olası skor

1-0

%17

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%31
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%58
2.5 üst
%32
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
013115.11.50.30.1
115136.01.80.40.1
28.67.83.51.10.20.0
33.43.01.40.40.10.0
41.00.90.40.10.00.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 49%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%47
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Tottenham Hotspur 1590.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1590).
  • Simülasyonların %31'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Sheffield United 1620.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Tottenham Hotspur 1590.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Sheffield United 1620.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %69'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Tottenham Hotspur 0,90).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%63
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Tottenham Hotspur 0,90).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Tottenham Hotspur 0,90).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Tottenham Hotspur 0,90).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Tottenham Hotspur 0,90).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Tottenham Hotspur 0,90).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Tottenham Hotspur 0,90).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Tottenham Hotspur 0,90).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,08 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %17'inde, Tottenham Hotspur %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven60/100Orta risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven56/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,29 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven54/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%59
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,91 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,16 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,16 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — Tottenham Hotspur · Kuponperest