KuponperestV2
4 Mayıs Cumartesi · 15:00
Sheffield United
1-3Maç sonucu · İY 1-1
Nottingham Forest

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,84

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%79
2.5 üst
%52
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.27.75.12.20.70.2
19.0127.73.31.10.3
26.98.95.82.50.80.2
33.54.52.91.20.40.1
41.31.71.10.50.20.0
50.40.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%71
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Nottingham Forest 1603.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1603).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Sheffield United 1620.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Nottingham Forest 1603.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Sheffield United 1620.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,51, Nottingham Forest 1,29).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,51, Nottingham Forest 1,29).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,51, Nottingham Forest 1,29).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,51, Nottingham Forest 1,29).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,51, Nottingham Forest 1,29).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,51, Nottingham Forest 1,29).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,51, Nottingham Forest 1,29).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,51, Nottingham Forest 1,29).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %17'inde, Nottingham Forest %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven66/100Orta risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven54/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,51.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven60/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,53 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,80.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — Nottingham Forest · Kuponperest