KuponperestV2
24 Eylül Pazar · 16:30
Sheffield United
0-8Maç sonucu · İY 0-3
Newcastle United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,49

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%17
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%65
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
03.17.08.26.43.71.7
13.48.49.67.44.32.0
22.14.85.64.42.51.2
30.81.92.21.71.00.5
40.20.60.60.50.30.1
50.10.10.10.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 43%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%83
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Newcastle United 1626.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1626).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Sheffield United 1620.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Newcastle United 1626.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Sheffield United 1620.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Newcastle United 2,32).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Newcastle United 2,32).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Newcastle United 2,32).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Newcastle United 2,32).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Newcastle United 2,32).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Newcastle United 2,32).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Newcastle United 2,32).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,17, Newcastle United 2,32).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven65/100Orta risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven65/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %3'inde, Newcastle United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven62/100Orta risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,17.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven67/100Düşük risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven49/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven65/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 2,32.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — Newcastle United · Kuponperest