KuponperestV2
12 Ağustos Cumartesi · 15:00
Sheffield United
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Crystal Palace

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,33

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%30
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%85
2.5 üst
%64
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
03.76.56.13.71.70.6
15.210.09.05.52.50.9
24.07.36.74.11.90.7
32.03.63.32.00.90.3
40.71.41.20.80.30.1
50.20.40.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 56%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%70
Elo gücü%53
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Crystal Palace 1557.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1557).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Sheffield United 1620.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Crystal Palace 1557.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Sheffield United 1620.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %24'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,49, Crystal Palace 1,84).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,49, Crystal Palace 1,84).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,49, Crystal Palace 1,84).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,49, Crystal Palace 1,84).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,49, Crystal Palace 1,84).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,49, Crystal Palace 1,84).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,49, Crystal Palace 1,84).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,49, Crystal Palace 1,84).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 0,93 gol attı, 2,87 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven63/100Orta risk
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %3'inde, Crystal Palace %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven61/100Orta risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 2,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven58/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 2,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven77/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,49.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 2,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven59/100Orta risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven45/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven72/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,84.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — Crystal Palace · Kuponperest