KuponperestV2
11 Temmuz Perşembe · 17:30
Sheffield United
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Chelsea

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,24

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%84
2.5 üst
%65
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.45.33.51.50.50.1
17.9106.62.80.90.2
27.59.66.12.60.80.2
34.76.03.81.60.50.1
42.22.81.80.80.20.1
50.81.00.70.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 68%
Dixon-Coles%61
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%75
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Chelsea 1666.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1666).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Sheffield United 1620.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Chelsea 1666.
  • Sheffield United iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Sheffield United 1620.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,87, Chelsea 1,28).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,87, Chelsea 1,28).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,87, Chelsea 1,28).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,87, Chelsea 1,28).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,87, Chelsea 1,28).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,87, Chelsea 1,28).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,87, Chelsea 1,28).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Sheffield United 1,87, Chelsea 1,28).
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Sheffield United son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven61/100Orta risk
  • Sheffield United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Sheffield United kalesini maçların %10'inde, Chelsea %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven57/100Orta risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Sheffield United için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven63/100Orta risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Chelsea için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Sheffield United iç sahada maç başına 2,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Sheffield United — Chelsea · Kuponperest